Naspäť
Projekt ZELENA PUNTA úspešne napreduje
31. 10. 2023 Čas čítania: 3 min

V rámci hotelovej siete Premium Star Hotels, ktorý patrí do skupiny Across, sa tento rok sústredíme na rozvoj a expanzie. Jednou z priorít je rekonštrukcia a dobudovanie exclusive green resortu ZELENA PUNTA. Veľmi nás teší, že množstvo našich zámerov je už teraz realitou.

Podarilo sa nám dokončiť až štyri apartmánové domy, v prevádzke je zrekonštruovaná štýlová reštaurácia Skakaona a radosť máme aj z vynovených športovísk – ihrísk na plážový volejbal, minigolf či detské ihrisko. Intenzívne však pracujeme na ďalších vymoženostiach.

Čo všetko ešte máme v pláne?

Vítaným obohatením rezortu bude nepochybne trendový plážový klub. Cez deň sa môžete tešiť na chutné jedlá a miešané drinky, ktoré si vychutnáte priamo pri mori. Postarané bude aj o nočnú zábavu. Večer vás roztancujú skvelí lokálni dídžeji a vo víre tanca zahodíte všetky starosti za hlavu. Beach club bude tiež ideálnym miestom na nadväzovanie nových známostí s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorí rovnako ako vy milujú Chorvátsko.

V blízkej budúcnosti dokončíme piaty apartmánový dom a do sezóny 2024 ďalšie dva. Postupne pridáme ďalšie športoviská – multifunkčné ihrisko, ihrisko na malý futbal či padelový kurt. Robíme maximum, aby tu budúci majitelia apartmánov našli všetko, čo pre komfortný pobyt potrebujú. Ale to nie je všetko.

Apartmány na predaj si môžete prísť v septembri osobne pozrieť

V septembri 2023 organizujeme ďalšie osobné obhliadky, na ktorých na vlastnej koži spoznáte ponúkané apartmány, všetky vymoženosti nášho rezortu, ako aj nádhernú lokalitu, v ktorej sa nachádza. Ubytovanie na jednu noc pritom ponúkame potenciálnym záujemcom grátis. Obhliadky zabezpečuje realitná kancelária Occam New Home, ktorej 50 %-ným vlastníkom je skupina Across.

Ak zvažujete kúpu apartmánu v Chorvátsku a ZELENA PUNTA spĺňa vaše predstavy, konkrétnu ponuku apartmánov, ich dostupnosť a ceny nájdete TU.

Ak by ste chceli prísť osobne na obhliadku, kontaktujte prosím svojho investičného konzultanta alebo nám zanechajte svoj kontakt na www.zelenapunta.sk